Hotel Central
Craft Beer Central Hotel

Podwale Grodzkie 4

80-895, Gdańsk

Tel.: +48 58 351 09 10

Tel.: +48 539 545 686

Fax: +48 58 351 09 10

Język

Projekty UE

dd
mm
mm
yyyy
dd
mm
mm
yyyy

Wesele w Craft Beer Central Hotel Gdańsk

Budynek hotelu jest częścią kompleksu Dworca Głównego o ogromnej wartości historycznej. W 2017 roku obiekt został starannie odrestaurowany z dbałością o każdy szczegół, a w jego wnętrzach znajduje się Browar Restauracyjny PG4, część hotelowa z 39 pokojami o wysokim standardzie mogących pomieścić 80 gości oraz 2 klimatyzowane sale bankietowo-konferencyjne idealnie nadające się do organizacji wesel, obiadów weselnych i uroczystości rodzinnych. Craft Beer Central Hotel to wyjątkowe, klimatyczne miejsce zlokalizowane w samym sercu Głównego Miasta w bliskiej odległości od największych atrakcji Gdańska.

Jeżeli planują Państwo zorganizować wesele lub obiad weselny w Gdańsku to Craft Beer Central Hotel Gdańsk będzie doskonałym wyborem. Nasze Pary Młode i ich Goście docenili wyśmienite jedzenie, craftowe piwo, klimatyczne wnętrza, profesjonalną obsługę i przede wszystkim naszą atrakcyjną ofertę przyjęć i obiadów weselnych. 

Z przyjemnością zadbamy o profesjonalną oprawę Waszego wesela. Piękne klimatyczne wnętrza, dyskretna obsługa, wyśmienite jedzenie to nasza obietnica - zadowolenie Was i Waszych gości, doświadczenie którego nie zapomnicie - to nasza misja.


Wesele Gdańsk - menu Browar PG4 Gdańsk

Przygotowaliśmy dla Państwa 3 propozycje menu weselnego: silver, gold i platinum oraz 3 propozycje obiadów weselnych. Każda z tych opcji daje Parze Młodej pewność, że w dniu wesela nie zabraknie żadnego ważnego elementu. Zadowolenie Wasze, Waszych bliskich i gości jest dla nas misją i priorytetem, a nasze menu jest tego doskonałym przykładem.

 

 

 


Sala na wesele Gdańsk - Craft Beer Central Hotel Gdańsk

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 eleganckie, klimatyzowane sale. Sala Herbowa mogąca pomieścić do 60 gości oraz sala VIP przeznaczona dla Par Młodych planujących kameralne uroczystości i obiady weselne do 32 osób.

sala Herbowa

Sala Herbowa to elegancka sala z wysokimi oknami z widokiem na centrum Gdańska. Przestronna, wypełniona światłem, gotowa pomieścić wielu gości, pozwoli Wam poczuć się wyjątkowo. Sala balowa  ma powierzchnię 72,4 m² i znajduje się na pierwszym piętrze. Może pomieścić 60 osób.

  

sala VIP

Sala VIP to nasza druga propozycja na niezapomniane wesele o powierzchni 42 m2, znajduję się na poziomie 0 i idealnie nadaje się na mniejsze przyjęcia weselne serwowane do 32 osób.