Hotel Central
Craft Beer Central Hotel

Podwale Grodzkie 4

80-895, Gdańsk

Tel.: +48 58 351 09 10

Tel.: +48 539 545 686

Fax: +48 58 351 09 10

Język

Projekty UE

Jedzenie & Picie

W browarze restauracyjnym PG4 goście mogą skorzystać z unikatowej oferty

Nasz Szef Kuchni tworzy kartę dań, cyklicznie urozmaicaną, nawiązaną do dań starogdańskich i staropolskich z nutką nowoczesności. Menu jest dopasowane do naszych piw, tak by wydobyć wszystkie możliwe smaki piw i dań.

 • Restauracja & Bar

  Restauracja PG4 to wyśmienite dania i niepowtarzalne piwo własnej produkcji warzone przez niemieckiego piwowara.

  Na wyjątkowy klimat naszej restauracji wpływa także przepieknie odrestaurowane wnętrze z historyczną duszą. Profesjonalną obsługą kelnerską i obsługą hotelu tworzymy rodzinną atmosferę oraz wyjątkowe miejsce z pasją.

  Pokaż szczegóły
 • Browar

  Browar PG4 to miejsce zainspirowane bogatą kulturą piwną oraz tradycją warzenia złotego trunku w Gdańsku. Pragniemy wskrzesić piwo JOPEN, które było gdańskim specjałem produkowanym co najmniej od 1449 roku.

  Warzył je sam Jan Heweliusz. Browar PG4 posiada w ofercie różne gatunki piwa nawiązujące nie tylko do Gdańskiej tradycji Pils, Starogdańskie, Monachijskie Ciemne,Pszeniczne, Witiber, ale także do innych piw z całej Europy.

  Pokaż szczegóły
 • Śniadania

  Restauracja Hotelu Central serwuje wyśmienite śniadania przygotowane przez naszego Szefa Kuchni wyłącznie ze świeżych produktów. Nasze wędliny i sery pochodzą od dostawców z regionu kaszub, ryby wędzimy sami.

  Niepowtarzalny smak naszych potraw oraz stylowe wnętrza zadowolą każdego miłośnika dobrej kuchni. Godziny śniadań 07:00-11:00 Smacznego

  Pokaż szczegóły