Hotel Central
Craft Beer Central Hotel

Podwale Grodzkie 4

80-895, Gdańsk

Tel.: +48 58 351 09 10

Tel.: +48 539 545 686

Fax: +48 58 351 09 10

Język

Projekty UE

dd
mm
mm
yyyy
dd
mm
mm
yyyy

Imprezy Okolicznościowe

Craft Beer Central Hotel - imprezy okolicznościowe w Gdańsku

Jeżeli szukają Państwo miejsca na imprezę okolicznościową, obiad, czy spotkanie rodzinne w Gdańsku to Craft Beer Central Hotel jest doskonałym miejscem. Z przyjemnościa pomożemy Państwu zorganizować: chrzciny, urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, czy inne wydarzenie, które chcecie świętować wraz z rodziną i przyjaciółmi. Zajmiemy się wszystkim i zadbamy o każdy detal Waszego wydarzenia.

Imprezy okolicznościowe Gdańsk - sala

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 2 klimatyzowane sale: VIP mogąca pomieścić do 30 osób oraz Herbową o chłonności maksymalnej 70 osób. Mamy również możliwośc zorganizowania wydarzeń na większą ilośc osób wyłączając całe piętro resauracyjne wyłącznie dla Państwa. 

Organizacja imprez okolicznościowych w Gdańsku - oferta

W celu ustalenia szczegółów Państwa wydarzenia oraz uzyskania oferty prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży. Organizując imprezę okolicznościową, pewnie nie chcesz, aby wszystko było na Twojej głowie. Mamy tego pełną świadomość i naszym priorytetem jest to by Wasz szczególny dzień był przyjemnością i celebracją zarówno dla Ciebie jak i  Twoich gości. Jedynym Twoim zadaniem będzie rozmowa z naszym działem sprzedaży, w której omówisz z nami najważniejsze kwestie Twojego wydarzenia oraz najistoteniejsze dla Ciebie kwesie. Resztę bierzmy na siebie. W chwili obecnej nie posiadamy ściśle określonych pakietów, nie mamy ustalonych cen za jednego gościa opnieważ cechuje nas indywidualne podejście do naszych klientów. Jesteśmy tu dla Ciebie – pragniemy poznać Twoje potrzeby i sprawić, że uroczystość spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

sale@centralhotelgdansk.pl 

600 919 165

Czym się wyróżniamy? 

Wybierając Craft Beer Central Hotel zyskujesz: 

  • lokalizacja w ścisłym centrum Gównego Miasta - Hotel zlokalizowany jest na Powalu Grodzkim więc trudniej o miejsce lepiej skomunikowane w tak bliskiej odległości od wielu atrakcji Gdańska,
  • wyjątkowe menu oparte o lokalne składniki,
  • pyszne craftowe piwo uwarzone w oparciu o historyczne receptury, 
  • możliwośc organizacji noclegu dla Twoich gości w naszym hotelu, 
  • klimatyczne, stylowe wnętrza, w których każdy poczuje się wyjątkowo i komfortowo. 

Zapraszamy! Z przyjemnością odpowiemy na wszytskie pytania i wątpliwości.