"

POCZUJ KLIMAT GDAŃSKA

Luksusowy hotel, w którym Goście mogą doświadczyć połączenia elegancji z najwyższą jakością.

W samym centrum miasta.

Nowy duch w pięknym, starym wnętrzu.

POCZUJ KLIMAT GDAŃSKA

Proponujemy Państwu unikalne połączenie precyzji, dbałości o szczegół i komfortu, tradycji i nowoczesności zarazem.

Nasz czterogwiazdkowy hotel to połączenie dawnej świetności miejsca i nowoczesnej elegancji w ekskluzywnej formie.

Centralne położenie hotelu gwarantuje idealny dostęp do wszystkich atrakcji miasta, dworca kolejowego oraz komunikacji miejskiej.

Wypoczniecie Państwo w jednym z 39 komfortowych i przestronnych pokoi.

Nawiązując do historii miejsca, przygotowaliśmy dla Państwa wnętrza inspirowane jego przeszłością. W grudniu 2011r. Okolice i sam budynek byłej Przychodni Kolejowej, był częścią scenografii do filmu „Wałęsa” Andrzeja Wajdy. Budynek hotelu, tak jak przed laty, stał się niemym świadkiem ważnych wydarzeń historycznych dla naszego kraju.

 

Wysoki standard inspirowany dawną elegancją połączyliśmy z wysmakowaną aranżacją. W efekcie każdy poczuje u nas się wyjątkowo dobrze i komfortowo.

Po wymagającym dniu, zapraszamy do naszej restauracji oraz browaru. Unikalne menu bazujące na naturalnych produktach od lokalnych dostawców, doskonała kuchnia (bazująca na akcentach piwnych) z pewnością idealnie dopełni biznesowe lub towarzyskie spotkania. Szef Kuchni Przemysław Formela oraz piwowar Johannes Herberg zadbali o smak naszych potraw i trunków. Central Hotel Gdańsk to centrum spotkań biznesowych i towarzyskich.

Zatrzymaj się tu i smakuj życie.

Zatrzymaj się tu
i smakuj życie.

Zadzwoń Wyślij e-mail